Sport hírek

Március 1 – 7

A Kertvárosi iskolában megrendezett Bácsalmási Antal Atlétikai Emlékversenyen a 4-5. évfolyamosaink 6. helyezést értek el.

GRATULÁLUNK!

Február 15 – 28

Az Izsáki kézilabda diákolimpián, 1 helyezést értek el a 5-6. évfolyamosok Benő bácsival.

Kozármislenyen az E-HATTÁNC országos bajnokságon Patai Maja (3. a) párjával 3. helyezést ért el.

Lovaglásban 1 helyezett lett futószár 1. kategóriában Horváth Ferenc (2.b) .

Sakk Megyei Diákolimpián III. helyezett lett Bíró Lóránt, így továbbjutott az országos versenyre.

2018. február 8-14.

Előző héten Mezőtúron voltak a kéziseink a Református Iskolák Országos Kézilabda tornáján,

ahol a 2. korcsoportos fiúk és lányok is 5. helyet szerezték meg.

A 4. korcsoportos fiúk 7. helyet, a 4. korcsoportos lányok pedig 2. helyezettek lettek.

A lányoknál gólkirálynő lett Ternyák Vanda (7.b).

2017. december 15-22.

Kézilabda:

Az U9-es lányok a hétvégén két mérkőzést játszottak. 25:1-re és 15:2-re nyertek.

Eddig minden mérkőzésüket megnyerték, ezért a csoport élén állnak!

Gratulálunk a jó szereplésükért!

Az UKSC U9 és U10-es kézilabda csapatában 2017. évben nyújtott kiemelkedő teljesítményéért Mikulás díjban részesültek:

Bánfi Boglárka 4.b Beke András 4.b Édes Ábrahám 4.b

A Református iskolák Sporttalálkozóján Boros Marcell (7.a) gyorstollasban

I. Helyezett lett. GRATULÁLUNK!

ÚSZÁS:

Dec. 9-én a BKM-i Rövidpályás úszó bajnokságon vett részt Bereczi Áron (4.b) aki

100 m vegyesben, 50 m háton, pillangóban és gyorsban aranyérmes lett.

50 m mellúszásban ezüstérmet nyert. GRATULÁLUNK!

A múlt hétvégén sikeres bajnoki mérkőzéseket játszottak az  U13-as kézis lányaink. Mindkettő mérkőzésüket nagy fölénnyel nyerték.

Kiskunhalas – KIKI (32 - 24) és Kiskunhalas – Gézengúz (20-13)

Így a csoportjukban a 3. helyen zártak.  A 2018-as évet már a felsőházban folytatják.

Külön gratulálunk Ternyák Vandának (7.b), aki 118 játékos közül,  119 góllal az 1 helyen áll a góllövő iskolák listáján.

Jól szerepelt Bezsenyi  Nóra 45 góllal 9. helyen, Orbán Liza 30 góllal a 14. helyen, nem utolsó sorban Fekete Nóra 22 góllal a 22. helyen áll.

Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!